Ozan Fidancılık 1992 yılında Bandırma’nın Sahil Yenice Köyü’nde aşılı ceviz fidanı üretmeye başlayarak fidancılık sektörüne adımını atmıştır. 26 yıllık bilgi birikimi ve tecrübemizle firmamızı büyüterek sektörde bilinen ve tercih edilen firmalar arasında olmasını sağlamış durumdayız.

Kurulduğu günden bu güne kadar sadece aşılı ceviz fidanı üretimi konusunda çalışmalar yapan firmamız, alanında uzmanlaşmış ve kaliteyi üst düzeyde yakalamış durumdadır. İlk günden bugüne kalite ve cinsine doğru üretim konularından asla taviz vermedik, bunun garantisini szöleşme ve sertifikalı üretim ile vermeye devam ediyoruz.

Firma olarak tüm dünyaca kabul görmüş ve talep edilen aşılı ceviz fidanı türlerini üretiyoruz. Bu çeşitler Chandler, Fernor, Fernette, Franquette ve Howard başta olmak üzere birçok ceviz fidanı çeşitlerini kapsamaktadır. Ürünlerimizi Türkiye’nin dört bir tarafına gönderdiğimiz gibi yurtdışında da birçok noktaya gönderiyoruz.

Ceviz fidanı yetiştiriciliği konusunda uzmanlaşan firmamız ceviz fidanı satışı ve ceviz bahçesi kurulumlarında danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kalite ve Fiyatta Güvenin Adresi Ozan Fidancılık